Lene Bjerre

Lene Bjerre Logo       Wzdłuż Blue Limfjord(Jutlandia, Dania) w malowniczej okolicy w pobliżu Nibe ponad 30 lat temu została załóżona firma Lene Bjerre Design. Fascynujące połączenie naturalnej zmienności i zmieniających się pór roku znajduje odzwierciedlenie w podstawowym podejściu do rozwoju unikalnych wysoko jakościowych dekoracji do domu.

W 1975 roku, Lene Bjerre rozpoczęła robienie ręcznie plisowanych abażurów z resztek klasycznych tapet i papieru na prezenty. Jakość i oryginalność wykonania abażurów przyspożyła Jej sporej polularności. W latach 70. i 80. rynek projektowania wnętrz dopiero zaczynał się rozwijać i Lene Bjerre stała się pionierem wkładając całą swoją kreatywność i siłę woli w stworzenie jednej z wiodących duńskich firm wyposażenia wnętrz i artykułów dekoracyjnych.

      Po zmianie kierownictwa w 2006 roku, firma pozostaje wierna swojej pierwotnej idei. Siła nowych pomysłów wzbogaca bogatą kolekcję dekoracji do domu - piękne poduszki, obrusy, naczynia, sztućce, lampy, świece, świeczniki, akcesoria łazienkowe, ręczniki, torby kosmetyczne, donice, dywany, ozdoby świąteczne i wiele innych. Z Lene Bjerre Design, unikalnym stylem ze skandynawii, możesz stworzyć wyjatkową atmosferę w Twoim domu.

Lene Bjerre

         Każdy pracownik w Lene Bjerre szczyci się możliwością tworzeniem pięknych dodatków do Twojego domu. Otoczony inspirującym środowiskiem w energetycznej aktywności w którym zarówno dział projektowania, rozwoju produktu, zakupów, produkcji, marketingu są połączone pod jednym dachem.

Z widokiem na piękną Limfjorden Lene Bjerre będzie kontynuować pracę, aby zachować ciągłość i dynamikę rozwoju firmy, a wraz z tym, utrzymanie pozycji lidera Lene Bjerre design jako dostawcy wyjątkowych dodatków do domu.

 

Lene Bjerre Lilak 

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania sie

z aktualnym katalogiem Lene Bjerre -->

jak również do poznania bliżej

produktów firmy w naszym sklepie: 

 Lilak - oferta Lene Bjerre!

pixel